T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství

T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství - L. Marie Adeline | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
L. Marie Adeline
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor L. Marie Adeline. Číst T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Romantické, dobrodružné a sexem nabité pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií. Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I., která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Nyní je řada na Cassie, aby vedla nejnovější kandidátku skupiny, Dauphine Masonovou, a pomohla jí roznítit její sexuální touhu a najít sebedůvěru pro nový vztah. Obě ženy se pohybují na spletité cestě vášní a doufají, že objeví to, co skutečně chtějí od života a od lásky.


... soudy. Žádná omezení. Žádný stud ... Knihy L. Marie Adeline | Dobré Knihy.cz ... . Ano, takhle to chodí ve spolku T.A.J.N.O.S.T.I., kde si ženy mohou splnit tajné fantazie a vybudovat ženské sebevědomí. Není to klub pro každého - jeho členky si samy vybírají další kandidátky, mezi těmi, které trpí nedostatkem láskyplné pozornosti a absencí sexu. Romantické, dobrodružné a sexem nabité pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií. Cassie Robichaudová se stále vzpamat ... T.A.J.N.O.S.T.I. (L. Marie Adeline) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I., která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY