Steampunk tarot

Steampunk tarot - Barbara Moore | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Moore
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Steampunk tarot.pdf


Chcete si knihu přečíst?Steampunk tarot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Moore. Číst Steampunk tarot Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nasaďte si letecké či svářečské brýle, oblečte si svůj nejlepší korzet, posaďte si na hlavu cylindr a vydejte se na dobrodružnou výpravu do světa steampunku. Steampunk si pohrává s myšlenkou, jak by se mohla odehrát historie, kdyby se některé věci staly jinak. Tím se silně podobá většině tarotových výkladů, v jejichž posvátném světě si také můžeme představovat, co by se stalo, kdyby...Svět steampunku vám nabízí fantastické prostředí, do něhož můžete zasadit své příběhy, a tarotové karty vám je pomohou vyprávět.Při tom všem se zároveň seznámíte s pozoruhodným fenoménem jménem steampunk. Autorka Barbara Moore vám představí postavy tarotu oblečené ve stylu steampunku a tak poznáte i hlavní prvky stampunkové mody.


... by award-winning tarot expert Barbara Moore and brilliantly brought to life by artist Aly Fell, The Steampunk Tarot deck offers a glimpse of the future through a lens to the past ... Victorian Steampunk Tarot | Book by Liz Dean | Official ... ... . Retooling the gears of the Rider-Waite tradition, each card's intricate artwork depicts a scintillating fusion of man and machine, nature and technology ... The pairing of steampunk and the tarot is a perfect match. Like the tarot itself, steampunk looks to both the past and the future. The Victorian Steampunk Tarot contains an insightful book and a full deck of 78 tarot cards, which can be used to explore the past, unravel the mysteries of the present, and pre ... Deck Review: The Steampunk Tarot | Tarot Elements ... . The Victorian Steampunk Tarot contains an insightful book and a full deck of 78 tarot cards, which can be used to explore the past, unravel the mysteries of the present, and predict the future. Created by award-winning tarot expert Barbara Moore and brilliantly brought to life by artist Aly Fell, The Steampunk Tarot deck offers a glimpse of the future through a lens to the past. Re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY