Univerzita Pardubice a její budovy

Univerzita Pardubice a její budovy - Štěpán Bartoš, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Bartoš,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Univerzita Pardubice a její budovy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Univerzita Pardubice a její budovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Bartoš,. Číst Univerzita Pardubice a její budovy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přehledná kolekce fotografií budov Univerzity Pardubice s doprovodným textem nám umožňuje vytvořit si představu prostorového rámce této vzdělávací instituce. Různorodá stavební díla postavená v průběhu pěti staletí zároveň vybízejí k obecným úvahám o architektuře a k srovnání dobových přístupů. Kolekce je to velice různorodá, těžko bychom hledali nějaký spojující motiv. Naopak, nacházíme velkou rozmanitost architektonických přístupů - od klasicistních individualistických projektů a řemeslným detailem budov 18. a 19. století až po hi-tech stavební technologie 21. století.


...ta Pardubice a její budovy Autor: Bartoš, Štěpán a Václavík, František R ... Všechny kategorie - luxor.cz ... . Nakladatel: Univerzita Pardubice EAN: 9788073957100 ISBN: 978-80-7395-710- Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 21,3 × 23 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Univerzita Pardubice a její budovy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Štěpán Bartoš,. Přečtěte si s námi knihu Univerzita Pardubice a její budovy na prazskamuzea1918-2018.cz Přehledná kolekce fotografií budov Univerzity Pardubice s doprovodným te ... Univerzita Pardubice a její budovy - Václavík František R ... ... .cz Přehledná kolekce fotografií budov Univerzity Pardubice s doprovodným textem nám umožňuje vytvořit si představu prostorového rámce této vzdělávací instituce. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. ... Univerzita Pardubice a její budovy. Celkové hodnocení ... Univerzita Pardubice a její fakulty se v páte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY