Kdo roste v parku?

Kdo roste v parku? - Kateryna Michalicyna | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateryna Michalicyna
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo roste v parku?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo roste v parku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateryna Michalicyna. Číst Kdo roste v parku? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naučte se s dětmi rozeznávat nejznámější listnaté stromy. Jednoho dne vykoukl ze země malý zelenkavý semenáček. V údivu si prohlíží vysoké stromy kolem. „Kým asi budu, až vyrostu,“ ptá se. „Břízou, dubem, nebo snad kaštanem?“br> Každý strom v parku mu o sobě vypráví spoustu zajímavých věcí, ale semenáček se nejspíš žádnému z nich nepodobá. Nebo přece jen ano?br> Milá obrázková knížka představí dětem jedenáct nejběžnějších stromů. Díky dojemnému příběhu si snadno zapamatují, jak stromy vypadají, jakou mají kůru, plody, listy a květy.br> br> Kniha získala ocenění White Ravens 2016.


...y informace o produktu Kniha Kdo roste v parku?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo roste v parku? ... Kdo roste v parku? - Michalicyna Kateryna - knihkupectví ... ... . Kdo roste v parku? od 167 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kdo roste v parku? je nádherná knížka s kouzelnými velkoformátovými ilustracemi. Ty obrázky byly láska na první pohled a jsem z nich opravdu nadšená. A jsem velice ráda, že zaujaly i dcerku. Příběh je velice milý, přátelský, psán tak, aby jej pochopily i mladší děti. V údivu si prohlíží vysoké stromy ko ... Kdo roste v parku | Tvoříme pro děti ... . Příběh je velice milý, přátelský, psán tak, aby jej pochopily i mladší děti. V údivu si prohlíží vysoké stromy kolem. „Kým asi budu, až vyrostu," ptá se. „Břízou, dubem, nebo snad kaštanem?"br> Každý strom v parku mu o sobě vypráví spoustu zajímavých věcí, ale semenáček se nejspíš žádnému z nich nepodobá. Kdo ros...SOUVISEJÍCÍ KNIHY