Minecrafťák architekt 2

Minecrafťák architekt 2 - Megan Miller | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Megan Miller
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Minecrafťák architekt 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Minecrafťák architekt 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Miller. Číst Minecrafťák architekt 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


S druhým dílem úspěšné příručky pro všechny stavitele v Minecraftu Minecrafťák architekt 2 posunete svoje stavby na úplně novou úroveň. Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů na vylepšení všech typů staveb a nespočet stavebních prvků pro inspiraci. S touto knihou dokážete vašim stavbám vdechnout život, přidat k nim realistické detaily a celkově zlepšit svoje stavební dovednosti. Zkušená a oblíbená autorka desítek knih o Minecraftu Megan Miller vás provede všemi svými stavitelskými strategiemi. Díky stovkám obrázků a nákresům budete mít vždy dostatek inspirace, abyste dosáhli vytouženého vzhledu. Naučte se, jak správně pracovat s hlavními stavebními prvky: jak zasadit okna, postavit dechberoucí vstupy a brány a vybudovat monumentální schodiště či realistické oblouky. Kniha je ideální pro začátečníky i pokročilejší hráče, kteří se chtějí zlepšit ve stavění. Návody jsou vhodné pro hráče všech věkových kategorií. Díky stovkám názorných obrázků se při stavění nebudou ztrácet ani méně zkušení hráči a podpoří tak svoji kreativitu i prostorovou představivost. Nyní už vám nic nebrání se naplno ponořit do úžasného kostičkovaného světa a začít stavět jako profesionálové! Megan Miller je americkou autorkou knih o Minecraftu. V českém jazyce jí například vyšly tři tituly oblíbené bestsellerové série Tajné triky pro Minecrafťáky nebo první díl komiksové série ze světa Minecraftu – Zlaté jablko. Megan žije v USA ve státě Nové Mexiko, kde píše knihy a každý den hraje Minecraft. Tato kniha není autorizována ani podporována společnostmi Mojang AB, Notch Development AB nebo Scholastic Inc. ani žádnou jinou osobou, která vlastní práva ke jménu, značce a copyrightu Minecraft.


...necrafťák architekt pomůže každému hráči Minecraftu zlepšit jeho schopnost budovat působivé a originální stavby ... Megan Miller - 10 knih skladem - Ucebnice.cz ... . Obsahuje totiž několik funkčních a krásných staveb, které si můžete díky detailním nákresům a krokovým postupům postavit sami. Má S druhým dílem úspěšné příručky pro všechny stavitele v Minecraftu Minecrafťák architekt 2 posunete svoje stavby na úplně novou úroveň. Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů na vylepšení všech typů staveb a nespočet stavebních prvků pro inspi ... Minecrafťák architekt 2 - Miller Megan levně, cena 217 Kč ... ... . Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů na vylepšení všech typů staveb a nespočet stavebních prvků pro inspira Objednávejte knihu Minecrafťák architekt 2 v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všetky informácie o produkte Kniha Minecrafťák architekt 2 - Megan Miller, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY