Levhart /brož./

Levhart /brož./ - Jo Nesbo | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jo Nesbo
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Levhart /brož./.pdf


Chcete si knihu přečíst?Levhart /brož./ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Nesbo. Číst Levhart /brož./ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti. Obě totiž utonuly ve vlastní krvi. Oddělení vražd čelí záhadě - bodné rány ve tvářích obětí jsou četné, pravidelné, a navíc byly vedeny zevnitř úst. Jaká vražedná zbraň je mohla způsobit? Mladá kriminalistka Kaja Solnessová je vyslána do Hongkongu, aby odsud přivedla zpátky do Osla jediného člověka, který může takový případ vyřešit. Jenže Harry Hole se v milionovém městě skrývá nejen před věřiteli, ale zvláště před vzpomínkami a přízraky z minulých případů a nemá sebemenší zájem se do vlasti vrátit. Kaja se musí uchýlit k citovému vydírání. Vyšetřování pak Harryho zavádí nejen na zasněžené opuštěné pláně v norských horách, nýbrž i do horké Afriky na úpatí sopky. A jde v něm o život. Vrah je silný, chytrý a bezskrupulózní a v souboji s ním bude muset Harry obětovat víc, než čekal.


...vejte knihu Levhart /brož./ v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Tycoon GAMES - Scorpions ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Levhart /brož./ Čtenářské recenze (7) Recenze v médiích (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (7x) Vaše hodnocení levharta jsem dočetla včera a mohu opět jen konstatovat-SKVĚLÉ. je to jeho třetí kniha, kterou jsem přečetla (Nemesis, Sněhul ... Jo Nesbo box - Nesbo Jo - Megaknihy.cz ... . je to jeho třetí kniha, kterou jsem přečetla (Nemesis, Sněhulák) a ... Levhart /brož./ 269 Kč ... A Levhart patří k jeho nejlepším dílům - i když žádné výrazně slabší ještě ani nenapsal. Dá se tomu něco...SOUVISEJÍCÍ KNIHY