Helenčino pečení / Barevné posvícení

Helenčino pečení / Barevné posvícení - Helena Vybíralová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Vybíralová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Helenčino pečení / Barevné posvícení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Helenčino pečení / Barevné posvícení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Vybíralová. Číst Helenčino pečení / Barevné posvícení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další kniha složená ze 106 domácích sladkých i slaných receptů edice Čtvero ročních období je na světě. Známá cukrářka Helena Vybíralová se tentokrát zaměřila na veskrze podzimní recepty ovoněné skořicí a medem, ochucené švestkami a jablky, ozdobené ořechy i vláčnou čokoládou. „Jakou blaženou radost jsem zažívala, když jsem z trouby vytahovala nadýchané posvícenské koláče, nebo servírovala lehoučký krémový dezert po svatomartinské huse se zelím a knedlíky,“ směje se autorka. Věří, že její recepty budou pro ostatní cukrářky velkou inspirací a hlavně že některé z nich najdou své stálé místo v českých a moravských domácnostech, při nejrůznějších rodinných oslavách nebo jen jako báječná dobrota k odpolední kávě. BAREVNÉ POSVÍCENÍ je prostě trhák, rozvášní a naladí všechny vaše smysly do příjemné a pohodové nálady. Už samotným listováním netradičního formátu knihy vás nedostihnou žádné podzimní chmury. Sama od sebe se totiž ani nezavře a ani neotočí na jinou stránku.


...é posvícení. 2018 ... Jmenuji se Helena Vybíralová a jsem autorkou kuchařek Helenčino pečení ... Svatební pečení | Helenčino pečení ... . Pečení se už dávno stalo mým největším koníčkem. Již před 15 lety jsem na internetové adrese cukrovi.kvalitne.cz založila stránky s recepty na cukroví, ... Pojďme a oslaďme si život. Třeba pruhovanými řezy. Recept je z kuchařky HELENČINO PEČENÍ / BAREVNÉ POSVÍCENÍ. Odkaz: https://www.helencinopeceni.cz ... Helenčino pečení - BAREVNÉ POSVÍCENÍ / BESTSELLER Ke knize zakoupené v ... Helenčino pečení ... .helencinopeceni.cz ... Helenčino pečení - BAREVNÉ POSVÍCENÍ / BESTSELLER Ke knize zakoupené v tomto e-shopu dostanete DÁREK k nakousnutí!. Sešit z nové EXTRA EDICE - JEDINĚ S TVAROHEM (v hodnotě 49,- Kč). Věřím, že vám tento dáre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY