Jak pracuje Lidské tělo

Jak pracuje Lidské tělo - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak pracuje Lidské tělo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak pracuje Lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak pracuje Lidské tělo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha zavede čtenáře na neuvěřitelnou cestu lidským tělem a nabídne také letmý pohled do mimořádného světa lékařské vědy. Za pomoci více než tisícovky detailních uměleckých ilustrací a fotografií mapuje anatomii lidského těla, zobrazuje každou jeho část a zároveň vysvětluje fyziologii jednotlivých tělesných systémů a poskytuje fascinující nahlédnutí do všech tělních funkcí od působení slzných žláz až po informace, jak tělo absorbuje a využívá sacharidy. Je přehledně rozdělena do dvanácti kapitol, a to podle jednotlivých tělesných partií a jejich funkcí: hlava, smysly, krk, hrudník, horní končetiny, břicho a žaludek, reprodukční systém, pánev a dolní končetiny, krevní oběh, tělesné systémy, buněčná a chemická struktura a vývoj tělesných cyklů. Lidské tělo lze přirovnat ke složitému přístroji, který je složen z miliard mikroskopických jednotek, které mají sice každá svou specifickou funkci, avšak spolupracují navzájem tak, aby vytvořily jeden fantastický, plynule fungující subjekt. Cílem této publikace je přiblížit a srozumitelnou formou vysvětlit tuto "práci" lidského těla, a to od hlavy až po palec u nohy!


... informace o produktu Kniha Jak pracuje lidské tělo, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak pracuje lidské tělo ... Lidské tělo 🤗 - YouTube ... . NEZkreslená věda III: třetí série vzdělávacího cyklu Akademie věd České republiky. Aktuální témata i vědecké evergreeny, jak jste je dosud neviděli - totiž NEZkresleně ... Srdce (lat. cor nebo cardia - z řec. καρδία, kardia) je dutý svalový orgán živočichů s oběhovým systémem (včetně všech obratlovců), uložený v hrudníku, který svými pravidelnými stahy zajišťuje oběh hemolymfy nebo krve tělem, a tím i přenos dýchacích plynů, živin, odpadních látek a další funkce. Stavba srdce je u různých skupin živočichů odlišná. http://bit.ly/jakfungujelidsketelo Sleduj cestu, kterou tvý ... Jak funguje lidské tělo - YouTube ... . Stavba srdce je u různých skupin živočichů odlišná. http://bit.ly/jakfungujelidsketelo Sleduj cestu, kterou tvý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY