Poslední deník Květy Fialové

Poslední deník Květy Fialové - Josef Kubáník | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Kubáník
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední deník Květy Fialové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední deník Květy Fialové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Kubáník. Číst Poslední deník Květy Fialové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Květa Fialová. Pro některé charismatická dáma se zvláštním tajemstvím v očích, pro jiné jízlivá komentátorka s kousavým humorem, pro další pokorná žena, se kterou se život nemazlil a ona přesto dokázala stárnout s elegancí a noblesou. Co z toho je vlastně pravda? Jaká byla jedna z nejoblíbenějších českých hereček ve skutečnosti? Herec Josef Kubáník prožil v bezprostřední blízkosti Květy Fialové čas od září 2008 až do jejího odchodu o devět let později. Měl možnost poznat ji velmi zblízka, stali se přáteli i zpovědníky. A o tom, co nikomu neřekla, co nosila v sobě až do posledních dnů, ale nechtěla si to s sebou odnést na věčnost, vypráví tato kniha.


...y informace o produktu Kniha Poslední deník Květy Fialové - Josef Kubáník, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední deník Květy Fialové - Josef Kubáník ... Poslední deník Květy Fialové - Josef Kubáník | Knihy.ABZ.cz ... . Poslední deník Květy Fialové. Kubáník Josef. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 2.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Poslední deník Květy Fialové. 1,027 likes · 4 talking about this. Book Výjimečný osud krásné ženy, skvělé herečky a uštěpačné glosátorky p ... Květa Fialová nebyla trhlá herečka a bláznivá víla, říká ... ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Poslední deník Květy Fialové. 1,027 likes · 4 talking about this. Book Výjimečný osud krásné ženy, skvělé herečky a uštěpačné glosátorky přiblíží čtenářům kniha Poslední deník Květy Fialové, jež vyjde 1. září v Nakladatelství ZEĎ k jejím nedožitým devadesátinám. Napsal ji Josef Kubáník, herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti. A jaké byly posl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY