Bratrstvo neohrožených - Velitel

Bratrstvo neohrožených - Velitel - Cole C. Kingseed, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cole C. Kingseed,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Bratrstvo neohrožených - Velitel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bratrstvo neohrožených - Velitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cole C. Kingseed,. Číst Bratrstvo neohrožených - Velitel Online je nyní tak snadné!

POPIS


V den D Dick Winters seskočil padákem do německého zázemí, aby se zúčastnil bojů na normandských plážích. Během několika dnů se stal velitelem slavné roty E 506. výsadkového pluku, nazývané Bratrstvo neohrožených pro svou neutuchající bojovou morálku. Vedl svou jednotku v bojích v Holandsku, při německé protiofenzivě v Ardenách, osvobozoval koncentrační tábor a na konci války obsadil Hitlerovo Orlí hnízdo u Berchtesgadenu. Byl považován za nejlepšího bojového velitele druhé světové války. Na základě jeho pamětí a vyprávění jeho podřízených natočil Steven Spielberg slavný televizní seriál, který měli možnost shlédnout i čeští diváci. Jeho kniha je založena na válečném deníku, který si vedl během války, ale obsahuje i dosud nepublikované příběhy, podle vyprávění jeho druhů. Winters jako jediný zůstal u roty E od jejího vstupu do bojů až do konce války a tak jsou dosud nikdy nepublikované materiály unikátní.


...o Neohrožených: Velitel také není románem a ódou na dokonalost roty E ... Bratrstvo neohrožených - Velitel - Dick Winters, pevná ... ... . Takové hodnocení zavání tím, že se Richard Winters nějak chvástá, což však nemůže být dále od pravdy. Jeho popis událostí někdy dokonce působí až suše a ne tak živě jako Bratrstvo Stephena E. Ambrose. Bratrstvo neohrožených 1 Řady / 10 Epizody. Hodnotit: IMDb skóre: 0. Stručný popis: 10 dielny miniseriál o druhej svetovej vojne. Od vstupu amerických vojsk na európske bojisko, cez významné Vylodeni ... Kniha: Bratrstvo neohrožených - Velitel (Dick Winters ... ... . Od vstupu amerických vojsk na európske bojisko, cez významné Vylodenie v Normandii, Bastogne, smrť Adolfa Hitlera až po bezpodmienečnú kapituláciou Japonska. Seriál je obohatený výpoveďami ... 1955, válečný, cz.dab. This feature is not available right now. Please try again later. Bratrstvo neohrože...SOUVISEJÍCÍ KNIHY