Koubkokvoky

Koubkokvoky - Jana Koubková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Koubková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Koubkokvoky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koubkokvoky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Koubková. Číst Koubkokvoky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jana Koubková patří k předním osobnostem naší jazzové hudby. Rytmické cítění je pro ni maximálně důležité a zrovna tak hravost a improvizace. Ráda si hraje se slovy, s češtinou, s frázováním a v této knížce navádí čtenáře, aby si to po svém také zkusili a nestyděli se rytmizovat a vymýšlet si. Sama říká: „Pojďme si hrát se slovíčky, s češtinou, se slabikami, s improvizací všeho druhu. Rytmizujme, rapujme, ptákujme, dobře dýchejme, zpívejme, klidně i zívejme... Zkusme psí kusy s perkusí, hmyzí i ptačí písně...“ Koubkokvoky ilustroval Luděk Bárta a do knihy namaloval i pexeso, tedy „džezeso“, které můžete hrát a objevovat tak nejznámější světové i domácí jazzmany i jazzmanky.


...voky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jana Koubková slaví a bude slavit! - Jazz Port.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Koubkokvoky ilustroval Luděk Bárta a do knihy namaloval i pexeso, tedy „džezeso", které můžete hrát a objevovat tak nejznámější světové i domácí jazzmany i jazzmanky. Ke knížce si můžete zdarma poslechnout album Zobáky a vše si rovnou vyzkoušet naživo! K ... Koubkokvoky - Koubková Jana - Knihkupectví Ládví ... . Ke knížce si můžete zdarma poslechnout album Zobáky a vše si rovnou vyzkoušet naživo! Koubkokvoky - Jana Koubková. Jana Koubková patří k předním osobnostem naší jazzové hudby. Rytmické cítění je pro ni maximálně důležité a zrovna tak... Koubkokvoky ilustroval...SOUVISEJÍCÍ KNIHY