Rozpomínání na konci věku

Rozpomínání na konci věku - Milan Špůrek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Špůrek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozpomínání na konci věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozpomínání na konci věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Špůrek. Číst Rozpomínání na konci věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bilanční vzpomínková kniha významného českého spisovatele, geologa, astrologa a publicisty, autora desítek odborných i populárně vědeckých prací zaměřených na geologii a příbuzné obory, od roku 1989 na astrologii a hermetismus. Milan Špůrek (* 1938) působil jako vědecký pracovník Geologického ústavu ČSAV, mezi léty 1975-89 pracoval v Geofondu, poté se stal nezávislým publicistou. Studiu astrologie se věnoval od roku 1969. Ve svých dosud vydaných jedenácti knihách využil vědecké metody v astrologii. Kniha Rozpomínání na konci věku přináší Špůrkovy poutavé vzpomínky na dobu posledního půlstoletí i na lidi, s kterými se setkal. Její součástí jsou i mnohá upřesnění a nová zjištění k jeho dosud publikovaným objevům. Kniha je bohatě ilustrována více než sedmdesáti kresbami a tabulkami a doprovozena autorovými uměleckými fotografiemi a fotografickými kolážemi. Její závěr tvoří úplná autorova článková a knižní bibliografie.


...ínání na konci věku 180,-Ihned ke čtení Koupit Bilanční vzpomínková kniha významného českého spisovatele, geologa, astrologa a publicisty, autora desítek odborných i populárně vědeckých prací zaměřených na geologii a příbuzné obory, od roku 1989 na astrologii a hermetismus ... PDF Všechna práva vyhrazena. - KOSMAS.cz ... . Kniha Rozpomínání na konci věku přináší Špůrkovy poutavé vzpomínky na dobu posledního půlstoletí i na lidi, s kterými se setkal. Její součástí jsou i mnohá upřesnění a nová zjištění k jeho dosud publikovaným objevům. Kniha je bohatě ilustrována více než sedmdesáti kresbami a tabulkami a doprovozena autorovými ... Rozpomínání na konci věku (e-kniha) - Milan Špůrek - Bilanční vzpomínková kniha v ... Rozpomínání na konci věku | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Její součástí jsou i mnohá upřesnění a nová zjištění k jeho dosud publikovaným objevům. Kniha je bohatě ilustrována více než sedmdesáti kresbami a tabulkami a doprovozena autorovými ... Rozpomínání na konci věku (e-kniha) - Milan Špůrek - Bilanční vzpomínková kniha významného českého spisovatele, geologa, astrologa a publicisty, autora desítek odborných i populárně vědeckých prací zaměřených na geologii a příbuzné obory, od roku 198 Rozp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY