Právo první noci: Hříšní lidé Království českého

Právo první noci: Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Právo první noci: Hříšní lidé Království českého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Právo první noci: Hříšní lidé Království českého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Právo první noci: Hříšní lidé Království českého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc. Žije na Krakovci nedaleko Prostějova, kde se v poslední době stalo několik podivných událostí, které vyvrcholily vraždou jejího manžela. Co je však nejhorší, z jeho smrti podezírají ji. Panoš Ota se obrátí na svého pána, ale ten nemá chuť a ani pravomoc tu vyšetřovat. Navíc se musí věnovat jinému zločinu, který poškodil českého krále. Jenže pak dojde k pokusu unést Miladu. To Oldřicha z Chlumu přesvědčí, že nejde o obyčejný zločin. Společně začnou rozplétat neuvěřitelný příběh, jehož nitky vedou hluboko do minulosti.


...Právo první noci ... Asi po roce jsem se vrátil k sérii Hříšní lidé Království českého a s potěšením jsem zjistil, že neztrácí na kvalitě ani po pětadvaceti dílech ... Právo první noci | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Perfektní gradace děje v poslední třetině, zajímavý prolog a epilog. Skvělé! Kniha Právo první noci - Hříšní lidé Království českého od Vlastimila Vondrušky mě hodně překvapila. Ve většině knih Oldřich z Chlumu rád "skočí" po každém případu o kterém mu kdo řekne. Tentokráte se ale chová nepříjemně až hrubě. Všechny informace o produktu Kniha Právo první noci - Vlastimil Vondruška, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocen ... Právo první noci - Vlastimil Vondruška od 252 Kč - Heureka.cz ... . Tentokráte se ale chová nepříjemně až hrubě. Všechny informace o produktu Kniha Právo první noci - Vlastimil Vondruška, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Právo první noci - Vlastimil Vondruška. Právo první noci - audiokniha obsahuje dalš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY