Papež František. Život a výzvy

Papež František. Život a výzvy - Saverio Gaeta | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Saverio Gaeta
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Papež František. Život a výzvy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Papež František. Život a výzvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saverio Gaeta. Číst Papež František. Život a výzvy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo je papež František? – Syn italských přistěhovalců do Argentiny, k jehož rysům vždy patřila pokora a starost o ty nejchudší. V knize se dočteme o jeho rodině, jak to bylo s jeho studiem chemie, proč se musel naučit vařit i mnohé další zajímavosti. Zkušený italský novinář představuje nejen životní cestu papeže Františka, ale i výzvy, které před něj staví jeho nový úřad. Nevyhýbá se ani citlivým tématům katolické církve dneška.


...František. Život a výzvy za 185 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky ... Pápežská nadácia Centesimus Annus: Nové výzvy ... ... .cz Kdo je papež František? - Syn italských přistěhovalců do Argentiny, k jehož rysům vždy patřila pokora a starost o ty nejchudší. V knize se dočteme o jeho rodině, jak to bylo s jeho ... Papež František. Život a výzvy Autor: Gaeta, Saverio Nakladatel: Paulínky EAN: 9788074500978 ISBN: 978-80-7450-097-8 Překlad: Mátiková, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 12 × 17 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Kdo je papež František? - Syn italských přistěhovalců d ... Vatikán se bojí o život papeže Františka. Ruší mše a ... ... . vydání) Kdo je papež František? - Syn italských přistěhovalců do Argentiny, k jehož rysům vždy patřila pokora a starost o ty nejchudší. V knize se dočteme o jeho rodině, jak to bylo s jeho studiem chemie, proč se musel naučit vařit i mnohé další zajímavosti. Zkušený italský no ... Kdo je papež František? - Syn italských přistěhovalců do Ar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY