Varovný signál

Varovný signál - Lee Child | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lee Child
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Varovný signál.pdf


Chcete si knihu přečíst?Varovný signál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Child. Číst Varovný signál Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokojný život v Key Westu naruší záhadný muž. Jack Reacher ho zanedlouho najde zavražděného a s uříznutými špičkami prstů. Sleduje čerstvou stopu do New Yorku, kde narazí na dva muže, kteří mají na svědomí smrt tajemného neznámého. Poznává pár starých lidí, který nepřestal oplakávat syna, jenž před lety beze stopy zmizel ve Vietnamu. Setkává se i s okouzlující a inteligentní ženou, s níž ho pojí silná pouta z minulosti. Uprostřed propletence vztahů a lidských osudů na něj čeká ďábelský protivník.


... signál. JEDINÝM VAROVNÝM SIGNÁLEM určeným obyvatelstvu je signál "VŠEOBECNÁ VÝSTRAHA" zvuková ukázka ... Inzulínová rezistencia - varovný signál ... . kolísavý tón sirény po dobu 140 sekund, zpravidla 3x opakovaný v cca tříminutových intervalech. vyhlašuje se při bezprostředním ohrožení mimořádnou událostí nebo při jejím nenadálém vzniku. Když zazní siréna... Poznáte, co říkají varovné signály? Jak bychom se měli správně zachovat, když uslyšíme podobnou výstrahu? Podívejte se, jak celý systém varování obyvatel ... Jak se dozvím o hrozícím nebezpečí a co v takovém případě dělat. Nezapomeňte, že systém varován ... Varovný signál a jeho význam a náhradní způsoby varování ... ... ... Jak se dozvím o hrozícím nebezpečí a co v takovém případě dělat. Nezapomeňte, že systém varování (sirény) se zkouší každou první středu v měsíci ve 12 hodin. Varovný signál „Blížící se nebezpečí" (německy Herannahende Gefahr) slouží k upoutání pozornosti ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY