Pro nejmenší - Tvary

Pro nejmenší - Tvary - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro nejmenší - Tvary.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro nejmenší - Tvary ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pro nejmenší - Tvary Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podej veverce čtvercové zrcátko. Naplň křečkovy tváře, až je bude mít pěkně kulaté. Najdeš houby pod trojúhelníkovými jehličnany? Tyto a mnohé další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti. Hravou formou si zde procvičí ruku při vybarvování, a navíc se naučí rozeznávat základní tvary. Při plnění jednoduchých aktivit děti zjistí, že jsou moc šikovné, a procvičí si postřeh při výběru a dolepování samolepek.


...užívá veselé barvy a hudbu, tvary jsou animované, ve 3D grafice a HD rozlišení ... Melissa & Doug - První hraní - Tvary pro nejmenší - Pejsek ... . Video je určeno pro menší děti, které ještě rády sledují pořady pro nejmenší. Category Nehoda malých autíček - Odtahové auto Tom ve městě Aut 🚗 Animáky pro děti - Duration: 41:01. Supernáklaďák - Městě Aut 582,081 views Barvy - barevné kytičky pro nejmenší dětičky - Duration: 1:53. Lucia81 25,213 views. 1:53. Kids Numbers Songs From Super Simple Songs S1 • E1 Th ... Angličtina pro děti - TVARY A BARVY - Dětské stránky ... . Lucia81 25,213 views. 1:53. Kids Numbers Songs From Super Simple Songs S1 • E1 The Ants Go Marching #2 ... Pro nejmenší Tvary je krásný sešit s různými aktivitami a samolepkami. Líbí se mi, že je úplně pro ty nejmenší dětičky, pro které mi přijde, že toho, kde by mohly trénovat úchop tužky a jinak různě tvořit, na trhu moc není. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY