Spánek

Spánek - Nick Littlehales | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nick Littlehales
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spánek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Littlehales. Číst Spánek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový program pro dobití baterií těla i mysli Až jednu třetinu svého života strávíme spánkem. Většina z nás spí ale neklidně, často se budí a únavu následně během dne zahání spoustou kofeinu, a to i přesto, že hodiny strávené v posteli zcela zásadně ovlivňují naši náladu, motivaci i rozhodovací schopnosti. Ba co víc, zcela zásadně řídí nejen náš pracovní výkon, ale především zdraví. Nechte si poradit od „spánkového guru“, který pomáhal s efektivním odpočinkem třeba i Cristianovi Ronaldovi.


... je útlumově-relaxační fáze organismu, při níž dochází ke změně činnosti mozku doprovázené ztrátou vědomí a podstatně sníženou citlivostí na vnější podněty, dále mimo jiné dochází k uvolnění svalstva, po většinu doby jeho trvání je snížena tělesná teplota, dýchání se zpomaluje a krevní tlak se snižuje ... ProSpánek - Home | Facebook ... . Odkládáme ho, připravujeme se o něj, vnímáme ho jako ne úplně důležitý. Co ale vlastně je spánek? Jak nám pomáhá? A jak spá ... #01 VĚDA A SPÁNEK: Vliv spánku na náš mozek, paměť a učení ... ... . Co ale vlastně je spánek? Jak nám pomáhá? A jak spá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY