Gangréna

Gangréna - Cilla a Rolf Börjlindovi | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cilla a Rolf Börjlindovi
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gangréna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gangréna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cilla a Rolf Börjlindovi. Číst Gangréna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po thajské řece pádluje v primitivní kánoi bývalý policista a bezdomovec Tom Stilton. V kapse má fotografii neznámého muže a jméno ztraceného parníku. Míří do Zlatého trojúhelníku, aby zde pátral po temném tajemství – a doufá, že tato cesta mu také pomůže smířit se se zločinem, který nedávno spáchal. Ve stejnou dobu dostane Olivia Rönningová speciální úkol. Před časem při výbuchu auta zahynula rodina stockholmské státní zástupkyně a tento zločin otřásl celým Švédskem. Pachatel je dopaden a usvědčen. Přesto se Olivia spojí s penzionovanou kriminální komisařkou Mette Olsäterovou, protože se domnívá, že zde došlo ke skandálnímu justičnímu omylu, a chce znovu otevřít vyšetřování. Vyšetřování, které ji dovede do světa sexuálního násilí a mužů, kteří jsou schopni udělat cokoli, aby si udrželi svou moc. Gangréna je pátá kniha z úspěšné série severských thrillerů s Tomem Stiltonem a Olivií Rönningovou.


...a či sněť (gangraena) je označení pro druhotně změněnou nekrózu ... Gangrene - definition of gangrene by The Free Dictionary ... .Jde tedy o odumřelou a následně dále změněnou tělesnou tkáň, obvykle působením bakteriální infekce, poranění nebo trombózy a také špatnou mikrocirkulací v tkáních.Ke gangréně jsou náchylné zejména poraněné tkáně se znečištěním (např. válečná poranění), nebo končetiny ... Gangréna, jinak také sněť, je nebezpečný stav ohrožující pacientův život. Jedná se o takzvanou druhotně změněnou odumřelou tkáň, která s ... Gázgangréna tünetei és kezelése - HáziPatika ... . Jedná se o takzvanou druhotně změněnou odumřelou tkáň, která se přetvořila obvykle vlivem bakteriální infekce. Nejčastěji se jedná o postižení koncových částí těla - tedy končetin nebo prstů, které se jsou nedostatečně zásobovány krví - po popálení, omrznutí, při trombóze ... Gangréna - příznaky, projevy, prevence a léčba nemocí. Gangréna je nebezpečný, až život ohrožující stav. Její podstatou je odumí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY