Jevy na hvězdné obloze: Pozorovat a pochopit pohyby hvězd

Jevy na hvězdné obloze: Pozorovat a pochopit pohyby hvězd - Walter Kraul | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Walter Kraul
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jevy na hvězdné obloze: Pozorovat a pochopit pohyby hvězd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jevy na hvězdné obloze: Pozorovat a pochopit pohyby hvězd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walter Kraul. Číst Jevy na hvězdné obloze: Pozorovat a pochopit pohyby hvězd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pomocí této neobyčejně názorné, bohatě ilustrované knihy se čtenář snadno zorientuje při pozorování hvězdné oblohy a porozumí pohybům Slunce, Měsíce, planet i hvězd, které jinak bývají tak matoucí. Autor jasně a srozumitelně vysvětluje jednotlivé jevy, které můžeme na obloze pozorovat, a svá vysvětlení provází přehlednými nákresy a ilustracemi. Kniha Waltera Kraula je jako kouzelný klíč, který vám odemkne tajemství noční i denní oblohy.


...hvězdné obloze - Pozorovat a pochopit pohyby hvězd - Kraul, Walter ; Pomocí této neobyčejně názorné, bohatě ilustrované knihy se čtenář snadno zorientuje při pozorování hvězdné oblohy a porozumí pohybům Slunce, Měsíce, planet i hvězd, které jinak ... Jak pozorovat mlhoviny , planetární mlhoviny, konečné ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Jevy na hvězdné obloze - Pozorovat a pochopit pohyby hvězd - Kraul Walter, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jevy na hvězdné obloze - Pozorovat a pochopit pohyby hvězd - Kraul Walter. Jevy na hvězdné obloze Autor: Kraul, Walter Nakladatel: Franesa EAN: 9788090741492 ISBN: 978-80-907414-9-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 21,2 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jevy na hvězdné obloze - Pozorovat ... pozorovat - ABZ slovník českých synonym ... . Jevy na hvězdné obloze Autor: Kraul, Walter Nakladatel: Franesa EAN: 9788090741492 ISBN: 978-80-907414-9-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 21,2 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jevy na hvězdné obloze - Pozorovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY