Slon: a dvacet povídek

Slon: a dvacet povídek - Raymond Carver | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Raymond Carver
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slon: a dvacet povídek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slon: a dvacet povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raymond Carver. Číst Slon: a dvacet povídek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedině tento čtvrtý z pěti Carverových českých svazků neodpovídá žádné z původních anglických sbírek a zároveň má největší časový i tématický rozptyl. Přináší nejstarší autorovy publikované texty – včetne úplné první povídky, která mu vyšla ve 22 letech – a také pět povídek objevených v pozůstalosti.Knihu uzavírá blok sedmi povídek, které jsou vrcholem Carverova díla a stačily vyjít těsně před jeho smrtí v roce 1988 (tedy zejména ta, jíž Carver postavil pomník sobě i svému oblíbenému A. P. Čechovovi). Z jednadvaceti zahrnutých titulů zde má českou premiéru dvanáct povídek.


...dvacet povídek 219,-Ihned ke čtení Koupit Jedině tento čtvrtý z pěti Carverových českých svazků neodpovídá žádné z původních anglických sbírek a zároveň má nejvetší časový i tématický rozptyl ... Carver - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Slon a dvacet povídek - Carver Raymond - Jedině tento čtvrtý z pěti Carverových českých svazků neodpovídá žádné z původních anglických sbírek a zároveň má největší časový i tématický rozptyl. Přináší nejstarší autorovy publikované texty - včetne úpln E-kniha: Slon a dvacet povídek - Raymond Carver. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou ... Slon a dvacet povídek | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Přináší nejstarší autorovy publikované texty - včetne úpln E-kniha: Slon a dvacet povídek - Raymond Carver. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. ... Kniha: Slon -- a dvacet povídek - Raymond Carv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY