Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou

Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou - Jana Majetičová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Majetičová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Majetičová. Číst Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mimozemšťan Qark cestuje se svým kamarádem Xylem vesmírem. Pokud rádi luštíte křížovky, písmenková domina, číselné spojovačky, máte rádi bludiště a doplňovačky, můžete se vydat s nimi. Na cestě se dozvíte ještě něco z vesmíru, třeba jak se jmenuje naše nejbližší hvězda, z čeho jsou vytvořeny okolní planety, co na nich najdete a mnoho dalšího. Zábavné luštění pro všechny kluky a holky prvního stupně, kteří se navíc rádi dozvídají nové informace.


...né luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou ... Osmisměrky | Knihy.ABZ.cz ... . Mimozemšťan Qark cestuje se svým kamarádem Xylem vesmírem. Pokud rádi luštíte křížovky, písmenková domina, číselné spojovačky, máte rádi bludiště a doplňovačky, můžete se vydat s nimi. Na cestě se dozvíte ještě něco z vesmíru ... Kniha: Vesmírné luštění a doplňování -- Turistický průvodce Sluneční soustavou - Jana Majetičová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční ... Majetičová Jana: Vesmírné luštění a doplňování ... ... . Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou Jana Majetičová Nakladatel: Portál 2019 Vesmírné luštění a doplňování: Turistický průvodce Sluneční soustavou. Mimozemšťan Qark cestuje se svým kamarádem X...SOUVISEJÍCÍ KNIHY