Někdo z vás je vrah, pánové

Někdo z vás je vrah, pánové - Ladislav Beran | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Někdo z vás je vrah, pánové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Někdo z vás je vrah, pánové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Někdo z vás je vrah, pánové Online je nyní tak snadné!

POPIS


O tom, že v dobových archivech a časopisech umí najít staré kriminální případy, které v třicátých letech minulého století vyšetřovala už legendární písecká četnická pátrací stanice, Ladislav Beran přesvědčil řadu spokojených čtenářů. Už názvy povídek, jako je Noc s vrahem, Zmeškaný funus, Stín pochybnosti, Někdo z vás je vrah, pánové!, Ukradená kasařská premiéra, Krysy se navzájem nepožírají, slibují napětí, humor a příjemné čtení.


...z vás je vrah, pánové Autor: Beran, Ladislav Nakladatel: MOBA EAN: 9788024388946 ISBN: 978-80-243-8894-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Někdo z vás je vrah, pánové!, Ladislav Beran | Knihkupec.com ... . vydání) Někdy stačí jen prolistovat staré archivní dokumenty, aby před námi doslova ožily dávno zapomenuté zločiny. Známý autor Ladislav Beran našel v archivech zajímavých příběhů celou řadu. Někdo z vás je vrah, pánové! ... Doručení: v úterý 11.05. u vás doma ... Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadov ... Někdo z vás je vrah, pánové! | Moba Knihy ... . Někdo z vás je vrah, pánové! ... Doručení: v úterý 11.05. u vás doma ... Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracováváme konkrétně za účelem zasílání newsletterů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo ... Někdo z vás je vrah, pánové! 289,-221,-Skladem > 10 ks Koupi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY