Bylinkové zahrádky

Bylinkové zahrádky - Klára Trnková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinkové zahrádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bylinkové zahrádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Bylinkové zahrádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naše babičky sbíraly obyčejné bylinky v přírodě a pěstovaly je i na svých zahrádkách. Používaly je pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zeleninu. Pěstování bylinek a koření na zahradě nebo na balkóně, ale i doma na parapetu slaví svojí renesanci. V knížce jsou popsány různé zajímavé možnosti pěstování bylinek, jak na zahradě, tak v nádobách a doporučení jak jednotlivé rostliny ošetřovat. Nejzdravější jsou plody a zelenina, které vyrostou a dozrají v blízkém okolí v přirozených podmínkách a neputují tedy nezralé přes polovinu světa. Stejné je to i s bylinkami. Knížku plnou nápadů a návodů na bylinkové zahrádky doplňují nejznámější a nejoblíbenější bylinky a oblíbené koláže Kláry Trnkové.


...ě! Není totiž nic lepšího než čerstvá bylinka z vlastní zahrádky! A my vám poradíme, jak na ně! Bylinková zahrádka ... Bylinková zahrada - Wikipedie ... . Založení bylinkové zahrádky není nic těžkého. Ze všeho nejdříve je potřeba si vybrat správné místo, navrhnout si, jaké bylinky budete chtít pěstovat, a pak si podle toho zařídit záhon. Stačí vybrat vhodné slunné místo a kuchyňské bylinky můžete pěstovat jak na tradičním záhonu, tak na ostrůvku ohraničeném přírodním kamenem nebo dlažebními kostkami. Tvar záhonku je čistě na vás, princip vytvoření bude podobný jako v našem případě. Bylinkové zahradnictví Herbinka ... Jak založit voňavou bylinkovou zahrádku? | iReceptář.cz ... . Tvar záhonku je čistě na vás, princip vytvoření bude podobný jako v našem případě. Bylinkové zahradnictví Herbinka. Petra Závorcová. Na Křečku 346 109 00 Praha 15 - Horní Měcholupy Přemýšlíte o založení bylinkového záhonku nebo malé bylinkové zahrádky? Máme pár tipů, jak si ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY