Dům na útesu

Dům na útesu - Rachel Abbottová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Abbottová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům na útesu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům na útesu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Abbottová. Číst Dům na útesu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mark a Evie spolu prožili divoký románek. Po nenadálém úmrtí Markovy první manželky mu Evie pomohla postavit se opět na nohy. Markova sestra Cleo ví, že by mu nový vztah měla přát, vůči Evii je ovšem značně nedůvěřivá… Když Evii začne doma potkávat jeden úraz za druhým, její přátelé znejistí. Nemohl jí zranění způsobit Mark? Když je jednou v noci do jejich domu na útesu povolána seržantka Stephanie Kingová, najde ve zkrvavené posteli propletená dvě těla. Kde začíná vražda? V okamžiku, kdy člověk pozvedne nůž, anebo už při první myšlence na násilí? Porotu soudu, před nímž Evie stane, čeká nelehké rozhodování – lze ospravedlnit vraždu? Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové – nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace.


...ům na útesu Přidat komentář. raty. 16 01 ... Kniha: Dům na útesu (Nora Roberts) | Martinus ... . dubna. Čtivě napsaný psychothriller. ... Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové - nechybí provokativní dilema, propracovaná... celá specifikace. Recenze Dům na útesu - Rachel Abbott. Přidat recenzi. Přidat videorecenzi. Zeptat se na produkt. Dům na útesu. Má úžasnou polohu, fantastický výhled a je na prodej. 6. května 2015 1:00, aktualizováno 1:00 Z ... Dům na útesu - Nora Roberts | Databáze knih ... . 6. května 2015 1:00, aktualizováno 1:00 Za dvacet dva milionů korun je na prodej nejjižnější dům Velké Británie. Od roku 1845 stojí v Cornwallu na pobřeží a říká se mu trefně Gone With The Wind. Z krásné vily, která je neustále vystavena ... Na útesu nad jezerem, v lese, uprostřed přírody totiž stojí dům, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY