Co se skrývá v moři?

Co se skrývá v moři? - Aina Bestardová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aina Bestardová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co se skrývá v moři?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co se skrývá v moři? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aina Bestardová. Číst Co se skrývá v moři? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kouzelné lupy odhalují tajemství ukrytá v jemných kresbách Ainy Bestardové. Zajímá tě, co se děje pod mořskou hladinou? A chceš vědět, co všechno se odehrává v lesním království? Podívej se přes jednu ze tří barevných lup! Díky nim uvidíš, co jinak zůstává očím skryto. Červená, modrá, zelená — každá barva odhalí jiné tajemství a láká k prozkoumávání života v lese nebo v podmořském světě. Nenechte si ujít další dvě knížky s půvabnými kresbami Ainy Bestardové, v nichž autorka použila fascinující techniku RGB ilustrace.


...eos Play all Mix - Pavel Roth - Kříže v moři YouTube Pavel Roth - Krásnější než růže (Pavel zpívá sexy dívce) - Duration: 3:25 ... V moři - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Pavel Roth oficiální kanál 1,122,083 views Co se skrývá v moři Co se skrývá v moři. Na začátku najdete kartu s barevnými lupami ve tvaru potápěčských potřeb. Co se skrývá v moři. Každá lupa umožňuje vidět jiné detaily. Co se skrývá v moři. Obrázky v knize jsou vytvořeny tak, aby se detaily objevily až pod barevnými lupami. Co se skrývá v moři Co se skrývá v moři? 20 ... Kniha: Co se skrývá v moři? - Aina Bestardová | Knihy.ABZ.cz ... . Obrázky v knize jsou vytvořeny tak, aby se detaily objevily až pod barevnými lupami. Co se skrývá v moři Co se skrývá v moři? 2019; Kniha Co se skrývá v moři? je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 1x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Co se skrývá v moři? Autor: Bestardová, Aina Nakladatel: Host EAN: 9788075779137 ISBN: 978-80-7577-913-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY