Tři vteřiny

Tři vteřiny - Borge Hellström, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Borge Hellström,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři vteřiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři vteřiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Borge Hellström,. Číst Tři vteřiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Severský akční thriller z pera Anderse Roslunda a Börgeho Hellströma sklidil uznání i úspěch u čtenářů – vyšel ve 29 zemích, stal se nejlepší švédskou krimi roku a v USA byl podle něj natočen film (The Informer). Autoři na něj navázali dvojicí příběhů Tři minuty (česky právě vyšlo) a Tři hodiny (připravujeme k vydání). Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských věznic zásilku amfetaminu pro polskou mafii a tím získat její důvěru. Úspěch pro Pieta znamená šanci získat novou identitu a začít nový život se svou rodinou. Dobře si uvědomuje, že je ve světě násilí na všechno sám a že nesmí nikomu věřit... a zrada se dostaví hned vzápětí.


...i vteřiny Přidat komentář. MarsyPint ... Kniha Tři vteřiny - Börge Hellström, Anders Roslund ... ... . 05. února. Velmi zajímavé téma, vcelku pěkně popsané detaily, rychlý spád, v jeden moment i šok ve smyslu, to snad autor nemyslí vážně ( kdo četl, jistě ví, co myslím ), ale konec mi přišel až moc přehnaný. ... Provided to YouTube by Supraphon Tři vteřiny · Orchestr Dalibora Brázdy · Ljuba Hermanová Portrét Ljuby Hermanové (pův.LP + bonusy) ℗ 1964 SUPRAPHON a.s. Rel ... Tři vteřiny - YouTube ... .LP + bonusy) ℗ 1964 SUPRAPHON a.s. Released on: 2009-11-25 Auto ... Tři vteřiny (2014) / Morsie (648 views) No jo, jeden by řekl, že už i tady vypukla okurková sezóna. Ale buďte v klidu, co se týká okurek, tak to jedině těch, co jsem sklízela z našeho skleníku! Kniha: Tři vteřiny - Anders Roslund; Börge Hellström. Fungujeme! Vážení ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY