Sherlock Holmes – Skandál v Čechách

Sherlock Holmes – Skandál v Čechách - Arthur Conan Doyle, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arthur Conan Doyle,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sherlock Holmes – Skandál v Čechách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sherlock Holmes – Skandál v Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur Conan Doyle,. Číst Sherlock Holmes – Skandál v Čechách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektiv Sherlock Holmes vyšetřuje skandál v Čechách. Podaří se mu i tentokrát vše brilantně vyřešit?Podobně jako v předchozí knize Poslední případ, i v této komiksové adaptaci řeší Sherlock Holmes několik případů, které se v podání Petra Kopla vzájemně proplétají. Název prvního z nich – Skandál v Čechách – dal jméno i celé knize. Druhý příběh – Strakatý pás – přivádí Sherlocka Holmese i dr. Watsona na anglický venkov, kde není nouze o nejrůznější překvapení. Petr Kopl zachází s předlohou volně, ale drží se jádra příběhu, a pokud někde něco přidá, otevírá si tím dvířka do světa dalších mystifikací; stále však zůstává v době končícího 19. a začínajícího 20. století, kterou nazývá Victoria Regina. Pro zajímavost: na straně 7 naleznete v knize časovou osu, na které je chronologicky uveden přehled dosud zpracovaných příběhů.Jak je již v knihách Petra Kopla zvykem, najdete na konci několik bonusů a také oříšek k řešení pro detektivy amatéry (nebo alespoň pozorné čtenáře).


...l v Čechách je první z 56 povídek o Sherlocku Holmesovi publikovaných v The strand magazine a první holmesovská povídka ilustrovaná Sidney Pagetem ... Skandál v Čechách (1891) | Sherlock | Edna.cz ... .Byla vydána v souboru povídek Dobrodružství Sherlocka Holmese, kterému předchází romány Studie v šarlatové a Podpis čtyř.Je to jediná povídka, kde se objeví známá postava Irene Adlerová. Kniha: Sherlock Holmes - Skandál v Čechách - Arthur Conan Doyle a Petr Kopl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze ... Skandál v Čechách by Arthur Conan Doyle · OverDrive ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Příběh o milostném příběhu panovníka a prohnané Ireně Adlerové je napínavý a zajímavý už j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY