Dřevěné kostky - Broučci: 12 kostek

Dřevěné kostky - Broučci: 12 kostek - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dřevěné kostky - Broučci: 12 kostek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dřevěné kostky - Broučci: 12 kostek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Dřevěné kostky - Broučci: 12 kostek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dřevěné skládací kostky s obrázky bývaly oblíbenou hračkou již v 19. století, ve 20. století pak dochází k velkému rozkvětu výroby a pamatuje si je z dětství snad každý z nás. Své kouzlo mají kostky stále, a protože učí ty nejmenší logickému myšlení, neměly by chybět v žádné výbavě hraček tříletých až čtyřletých dětí. Ve spojení s oblíbenými obrázky Jiřího Trnky se stávají hračkou opravdu hodnotnou a mohou být krásným doplňkem Trnkovy knížky Zahrada.


...né kostky - Broučci 12 kostek. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kostky - ROBOO - klasické hračky ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... HRAČKA: Dřevěné kostky Broučci -- 12 dřevěných kostek, 1 kostka 38x38x38 mm - Trnka, Jiří ; - Dřevěné skládací kostky s obrázky bývaly oblíbenou hračkou již v 19. století, ve 20. století pak dochází k velkému rozkvětu výroby a pamatuje si je z dětství snad každý z n ... Dino kostky Krtek a přátelé 12 kostek od 171 Kč - Heureka.cz ... . století, ve 20. století pak dochází k velkému rozkvětu výroby a pamatuje si je z dětství snad každý z nás. ... Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při sk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY