Měsíční pohádky

Měsíční pohádky - Václav Vokolek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Vokolek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Měsíční pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Měsíční pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Vokolek. Číst Měsíční pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyprávění o dvanácti měsíčkách, kteří ovšem nesedí na kopci u ohýnku, ale docela civilně v salonku restaurace U Reinerů v Písku, jak Marušce vyzradí paní knihovnice. A pak už se nestačíme divit, ukáže se, že jistý Jarmil Červen se vyučil na odborném učilišti tulákem, že Marcel Říjen je potřeštěný drak a že posel Silvestr Prosinec přinesl králi tu nejkrásnější zprávu ze světa. A kdo bude číst pozorně, najde v knížce své jméno i svůj vlastní malý úkol. A jak našich dvanáct měsíčků vypadá? To vám svými ilustracemi napoví Marie Běhalová.


...s Play all Pohádky ovčí babičky - Všechny díly Večerníčky pro děti Pohadky z mechu a kapradi - Kterak seridili hodiny s jednou rucickou - Duration: 6:42 ... Příběhy Měsíční Duhy - Home | Facebook ... . Vsirwsa 142,356 views Měsíční pohádky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... České mluvené AUDIO pohádky pro děti a dospělé. Přihlaš se na odběr zde: https://www.youtube.com/channel/UCJtcBdULZQeywc6U9aH8Iag Asi nejoblíben ... Dětská literatura | Příběhy z měsíční houpačky ... ... . ... České mluvené AUDIO pohádky pro děti a dospělé. Přihlaš se na odběr zde: https://www.youtube.com/channel/UCJtcBdULZQeywc6U9aH8Iag Asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými il...SOUVISEJÍCÍ KNIHY