Bankrot: Svět a divadlo 2013/ příloha

Bankrot: Svět a divadlo 2013/ příloha - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bankrot: Svět a divadlo 2013/ příloha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bankrot: Svět a divadlo 2013/ příloha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bankrot: Svět a divadlo 2013/ příloha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Christian Lollike: Bankrot (sedlákův monolog) /přeložila Lada Halounová/ Vít Peřina: Poslanci na návštěvě v ZOO (loutková miniatura pro 203 loutek a tradiční rodinné divadélko) Vít Peřina: Parlamentní podvýbor pro kosmonautiku Viliam Klimáček: Sado (láska v Európe) Julia Holewinska: Balonová revoluce (monodrama) /přeložil Jiří Vondráček/ Csaba Székely: Kolotoč /přeložila Tatiana Notinová/ René Levínsky: Skif (pokus o Vaňkovku) Małgorzata Sikorska-Miszczuk: Země, ze které občanům utekla srdce a zanechala dopisy /přeložil Roman Sikora/ Anton Medowitz: Zlé jazyky Jiří Pokorný: Sejdeme se v Africe Michał Walczak: Mimesis /přeložil Jiří Vondráček/ Zuza Ferencová: 5 sekúnd, 5 centimetrov Zoltán Egressy: Chytit štěstí za pačesy /přeložila Tatiana Notinová/ Sborník obsahuje vítězný text soutěže o CENU FERDINANDA VAŇKA.


... Bankrot Svět a divadlo 2013/ příloha ... Bankrot - Knihkupectví Ládví ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Bankrot Svět a divadlo 2013/ příloha Christian Lollike: Bankrot (sedlákův monolog) /přeložila Lada Halounová/ Vít Peřina: Poslanci na návštěvě v ZOO (loutková miniatura pro 203 loutek a tradiční rodinné divadélko) Vít Peřina: ... Bankrot: Svět a divadlo 2013/ pří ... Nakladatelství Svět a divadlo | Knihy.ABZ.cz ... ... Bankrot: Svět a divadlo 2013/ příloha. Chobotnice z Čertovky + CD. Yukon Quest. Dějiny věd a techniky 4/2013. Tradingem k bohatství ... DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013. AUTOR: Lisa Jackson. Trávit čas knihou Novicka! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Novicka a přečtěte si ji online...SOUVISEJÍCÍ KNIHY