Mazlenky: Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky

Mazlenky: Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky - Claude Schmill-Van der Berg | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Claude Schmill-Van der Berg
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mazlenky: Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mazlenky: Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claude Schmill-Van der Berg. Číst Mazlenky: Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hebká látková zvířátka, kterých v téhle knížce naleznete rovných třicet, si vaše miminka i starší děti hned zamilují. Mohou jim upadnout na zem, mačkat se v rukou, skončit pod polštářem, a nic jim neublíží. Pořád se budou usmívat. Myška, čáp, králíček, tygr, hrošík… a mnoho dalších veselých tvorů je tady od toho, aby se vašim dětem stali nejoblíbenějšími společníky. Jejich ušití je díky podrobným návodům, střihům a fotografiím velmi snadná, takže ji zvládne úplně každý. A malá ZOO z barevných látek může zaujmout své místo v dětském pokojíčku.


...y - Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky 4 2 recenze Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nejmenší… další publikace z oblíbené edice Tvůrčí nápady pro volný čas Hebká látková zvířátka, kterých v téhle knížce naleznete rovných třicet, si vaše miminka i starší děti hned zamilují ... Hračky - široká nabídka knih - Megaknihy.cz ... . Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nejmenší… další publikace z oblíbené edice Tvůrčí nápady pro volný časHebká látková zvířátka, kterých v téhle knížce naleznete rovných třicet, si vaše miminka i starší děti hned zamilují. Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nejmenší… další publikace z oblíbené edice Tvůrčí nápady pro volný čas. Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nej ... Mazlenky - Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky - Claude ... ... . Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nejmenší… další publikace z oblíbené edice Tvůrčí nápady pro volný čas. Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY