Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem

Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem - Jan Budař, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Budař,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Budař,. Číst Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jan Budař a Antonín Dočekal – vnuk a jeho děd – pro vás napsali dvě jedinečné pohádky. Antonín ji napsal ručně, Jan na iPadu. Antonín tu svou opatřil vlastními ilustracemi, tu Janovu ilustroval výtvarník David Fišer.Víte, co se stane, když ve válce připravíte člověka o život?Jeho duše se vás nepustí a bude vás trápit, dokud jí nepomůžete odejít v míru na onen svět. A právě to se stane i bývalému dělostřelci Leopoldu Bumbácovi. Čeká ho strastiplná a nebezpečná cesta k záchraně duší, které má na svědomí. A tím zachrání i tu svou. Jsou v Pekle pod Sudem jenom zlí čerti? Nejsou. Je tu i malý neposeda Brumlík, který pomůže Hvězdičce spadlé z nebe vrátit se k rodičům.


...ší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem Autor: Budař, Jan a Dočekal, Antonín Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020431554 ISBN: 978-80-204-3155-4 Ilustrace: Dočekal, Antonín a Fišer, David Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 19,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Jan Budař | Databáze knih ... . vydání) Kniha: Největší tajemství Leopolda Bumbáce -- + Pohádka z Pekla pod Sudem - Jan Budař; Antonín Dočekal Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Všechny informace o produktu Kniha Největší tajemství Leopolda Bumbáce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Největší tajemství Leopolda Bumbáce. ... Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem - Jan Budař, Antonín Dočekal ... ... Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Největší tajemství Leopolda Bumbáce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Největší tajemství Leopolda Bumbáce. ... Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem - Jan Budař, Antonín Dočekal ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY