Cesta sněžných ptáků

Cesta sněžných ptáků - Robert Lyndon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Lyndon
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta sněžných ptáků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta sněžných ptáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Lyndon. Číst Cesta sněžných ptáků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do Konstantinopole zachránit jeho syna, který je tam držen jako rukojmí. Mladý rytíř bude propuštěn výměnou za šest mimořádných dravých ptáků, bílých sokolů. Ze všeho nejdříve Vallon míří se svými společníky do Norska, pak putuje přes Grónsko a Rusko k svému cíli. Na dlouhé cestě ho provází řada výrazných postav, například sokolník se schopností porozumět divokým zvířatům nebo nebývale vzdělaný student lékařství, který s sebou tajně nese dokumenty, jež mají vést k objevení pátého evangelia. Vynikající dobrodružný příběh je napsaný svižně a s fantazií. Skvělý děj dokáže udržet čtenáře v napětí až do poslední stránky.


...ěžných ptáků 2012; Podobné knihy. Krvavé oko 2011; Pod ochranou pohanského boha 2011; Kniha Cesta sněžných ptáků je v ... Drsný středověk v románu Cesta sněžných ptáků ... . Právě čtených: 12x: Přečtených: 550x: O čem je kniha Cesta sněžných ptáků? Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do Konstantinopole zachránit jeho syna, který je tam držen jako rukojmí. Uplynulo dlouhých devět let a hrdinové knihy Cesta sněžných ptáků se opět setkávají. Píše se rok 1081 a ctižádost ... Cesta sněžných ptáků: Cesta sněžných ptáků - Robert Lyndon ... ... . Uplynulo dlouhých devět let a hrdinové knihy Cesta sněžných ptáků se opět setkávají. Píše se rok 1081 a ctižádost byzantského císaře je bezmezná. Hodlá získat „ohnivou směs" Východu, zázračný vybuchující prášek, který údajně mají na druh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY