Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa

Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa - Helen Morganová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helen Morganová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Morganová. Číst Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prožijte dobrodružné hledání nejžádanějších poštovních známek na světě, vydejte se z tropického ostrova v Indickém oceánu až do tichých aukčních síní moderního světa. Je to dramatický i vášnivý příběh prvních lovců poštovních známek. V září 1847 byly na dopisní obálky nalepeny barevné čtverečky papíru; posloužily k odeslání vstupenek na maškarní ples, pořádaný na tropickém ostrově Mauriciu. Nikdo z přítomných netušil, že obálka s touto známkou bude jednou stát přes milion dolarů. Když se dvoupencový „Modrý mauricius“ v roce 1865 objevil na začínajícím trhu se známkami ve Francii, okamžitě se stal slavným. V roce 1903 byl bezchybný kus nalezen v dětském albu. Známku koupil na aukci princ velšský a Modrý mauricius získal hvězdné postavení. Známka s označením „poštovní úřad Mauricius“ je synonymem slávy, bohatství i záhad. Helen Morganová vypráví fascinující příběh o nejvyhledávanějších kouscích papíru. Čtenáře zavede do Port Louis na Mauriciu, do Bordeaux, do Indie i Velké Británie, do Švýcarska i Japonska, všude tam, kam míří sny a představy všech sběratelů známek.


...: Honba za nejcennějšími známkami světa Kniha vypráví o historii známky modrý mauricius ... Manderla a modry mauricius levně | Blesk zboží ... . Čtenář se tak dostává na podzim roku 1847, kdy se na ostrově Mauricius pořádal dobročinný maškarní ples. Modrý mauricius - Honba za nejcennějšími známkami světa Morganová Helen Prožijte dobrodružné hledání nejžádanějších poštovních známek na světě, vydejte se z tropického ostrova v Indickém oceánu až do tichých aukčních síní moderního světa. Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa. Helen Morganová ... Modrý maur ... Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa ... . Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa. Helen Morganová ... Modrý mauricius Autor: Morganová, Helen Nakladatel: BB art EAN: 9788074614392 ISBN: 978-80-7461-439-2 Překlad: Fuksa, Vladimír Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 15 × 21,1 cm ... Nejlevnejsi honba za sny 2 produkty Modrý mauricius - Honba za nejcennějšími známkami světa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY