Měsíční tygr

Měsíční tygr - Penelope Lively | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Penelope Lively
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Měsíční tygr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Měsíční tygr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Penelope Lively. Číst Měsíční tygr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Claudia Hamptonová, je na prahu smrti. Ještě však neřekla své poslední slovo. Claudia je slavná spisovatelka a historička, především ale silná a nezávislá žena. Dětství strávila v předválečné Británii, působila jako válečná zpravodajka v Káhiře a vydobyla si místo v čistě mužské disciplíně — historii. Roky ubíhaly a její život se postupně prolnul s osudy dalších lidí. Během druhé světové války nalezla i ztratila svou pravou lásku, měla bratra, jehož zbožňovala, milence, kterému se nedalo věřit, a porodila dceru, kterou nedokázala milovat. Teď leží na nemocničním lůžku a v duchu sepisuje „dějiny světa a zároveň s nimi i ty své“. Je nemilosrdnou kritičkou všeho a všech, ale jako profesionální historička nechává promlouvat i ostatní zúčastněné, kteří tak spolu s ní utvářejí příběh jejího života.


...ční tygr je kniha odvíjející se v několika rovinách, skládající se ze střípků, ale nikoli jako mozaika, ne všechny dílky do sebe zapadnou, výsledkem není ucelený obraz, spíš výjev, jako v kaleidoskopu ... Měsíční tygr | OneHotBook.cz ... . A vždy když otočíte, uvidíte Claudii v trochu jiném úhlu, světle, odhalí ze sebe další střípek. Audiokniha Měsíční tygr obsahuje oceňovaný román, který napsala britská autorka Penelope Lively. Čte Taťjana Medvecká. Claudia Hamptonová, je na prahu smrti. Ještě však neřekla své poslední slovo. Claudia Hamptonová leží na nemocničním lůžku a v duchu sepisuje „dějiny světa a zároveň s nimi i ... Měsíční tygr / Nejlevnější knihy ... . Čte Taťjana Medvecká. Claudia Hamptonová, je na prahu smrti. Ještě však neřekla své poslední slovo. Claudia Hamptonová leží na nemocničním lůžku a v duchu sepisuje „dějiny světa a zároveň s nimi i ty své". Lively, Penelope: Měsíční tygr Po více než třiceti letech u nás vychází jeden z nejzásadn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY