Malý zajíček - Školka

Malý zajíček - Školka - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý zajíček - Školka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý zajíček - Školka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Malý zajíček - Školka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nauč se s malým zajíčkem, co se dělá a jak se chová ve školce. Jaké místo v šatně školky je tvoje? Poznáš, kdy je čas na hraní a kdy na spinkání? Co si ve školce vyrobíme pěkného? Vše musíš ještě správně vybarvit, spojit a nalepit samolepky na ta správná místa. V této knížce se díky jednoduchým aktivitám naši nejmenší seznámí s pravidly chování ve školce. Tak honem, pusťte se společně s malým zajíčkem do učení!


... - Malý zajíček 5. 2 recenze ; V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno snadných aktivit, které jim pomůžou naučit se hravě a bez námahy, co se dělá a jak se chová ve školce ... PDF VELIKONOCE ... . V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno snadných aktivit, které jim pomůžou naučit se hravě a ... Nauč se s malým zajíčkem, co se dělá a jak se chová ve školce. Jaké místo v šatně školky je tvoje? Poznáš, kdy je čas na hraní a kdy na spinkání? Co si ve školce vyrobíme pěkného? Vše musíš ještě... Malý zajíček Školka Nauč se s malým zajíčkem, ... Malý zajíček - školka | Nejbaby.cz ... . Jaké místo v šatně školky je tvoje? Poznáš, kdy je čas na hraní a kdy na spinkání? Co si ve školce vyrobíme pěkného? Vše musíš ještě... Malý zajíček Školka Nauč se s malým zajíčkem, co se dělá a jak se chová ve školce. Jaké místo v šatně školky je tvoje? Poznáš, kdy je čas na hraní a kdy na spinkání? Co si ve školce vyrobíme pěkného? Vše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY