Zimní přízrak

Zimní přízrak - Dan Simmons | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Simmons
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zimní přízrak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zimní přízrak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Simmons. Číst Zimní přízrak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spisovatel a univerzitní profesor Dale Stewart, jeden z hlavních hrdinů Simmonsova slavného hororového románu Temné léto, se po desítkách let vrací do Elm Havenu. V místě, kde prožil své dětství, nyní hodlá čerpat inspiraci pro napsání knihy o všech dobrodružstvích i děsivých věcech, které se jemu a jeho kamarádům přihodily ve zdánlivém bezpečí tohoto amerického maloměsta. Na sklonku roku, v období Halloweenu, přijíždí na opuštěnou farmu, kde bydlel jeho dávný geniální kamarád Duane McBride, nejen s touhou po klidu, nýbrž i se svými vnitřními démony, pachutí z rozklíženého manželství, ztrátou elánu, za štěkotu černých psů melancholie a před zraky záhadných postav, které jeho návrat upřeně sledují z místního hřbitova. Dale vchází do mrazivého domu minulosti a sám netuší, jestli z něj ještě někdy vyjde.Zimní přízrak není přímým pokračováním Temného léta, je s ním v dialogu, novou optikou nahlíží na jeho události, ale lze jej číst i samostatně, jako jeden ze Simmonsových vrcholných, vyzrálých románů, který jen jakoby mimochodem dokáže být i značně děsivý.


...řízrak není přímým pokračováním Temného léta, je s ním v dialogu, novou optikou nahlíží na jeho události, ale lze jej číst i samostatně, jako jeden ze Simmonsových vrcholných, vyzrálých románů, který jen jakoby mimochodem dokáže být i značně děsivý ... Zimní přízrak - BRLOH ... . V životě viděl dost strašidelných filmů. A Zimní přízrak ho nijak nezahanbil. Temné léto je jedna z mých nejoblíbenějších knih a na pokračování jsem se velmi těšila. A i přes moje vysoké nároky a očekávání mne vůbec nezklamalo. Dale nebyl mým favoritem při čtení prvního dílu, byl to právě chudák Duan, takže jsem se těšila, co se o jejich rodině po ... Zimní přízrak není přímým pokračováním Temného léta, je s ... Zimní přízrak - Dan Simmons | Knihy Dobrovský ... . A i přes moje vysoké nároky a očekávání mne vůbec nezklamalo. Dale nebyl mým favoritem při čtení prvního dílu, byl to právě chudák Duan, takže jsem se těšila, co se o jejich rodině po ... Zimní přízrak není přímým pokračováním Temného léta, je s ním v dialogu, novou optikou nahlíží na jeho události, ale lze jej číst i samostatně, jako jeden ze Simmonsových vrcholných, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY