Hygiena a epidemiologie

Hygiena a epidemiologie - Milan Tuček, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Tuček,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hygiena a epidemiologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hygiena a epidemiologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Tuček,. Číst Hygiena a epidemiologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výukové texty pro studenty lékařství obsahují tradiční témata hygieny a epidemiologie jako biomedicínského základu primární prevence nemocí v novém pojetí. Po seznámení s působením faktorů prostředí na zdraví člověka obsahuje publikace kapitoly Ovzduší a zdraví, Voda a zdraví, Odpady, půda a zdraví, Výživa a zdraví, Práce a zdraví a Budovy a zdraví. Moderně je zpracována epidemiologická metodologie a epidemiologie nejvýznamnějších skupin nemocí (kardiovaskulárních, nádorových, infekčních) a závislostí (návykové látky), problematika epidemiologických studií a očkování. Učebnice slouží k uvědomění a k pochopení komplexních souvislostí mezi působením životního i pracovního prostředí a možným vznikem nemocí u jedince i v populaci.


...ygieny a epidemiologie je realizován na výukovém serveru moodle 2 ... Oddělení hygieny a epidemiologie ... . https://dl2.cuni.cz/ Na vyplnění máte 20 minut, pak se test automaticky odešle, pokud ho neodešlete sami dříve. Kritérium je 25 bodů z 30 možných. HYGIENA A EPIDEMIOLOGIE Zásady chování při epidemiích a nákazách - prevence šíření nákazy Proces šíření nákazy je epidemiologický termín popisující způsob šíření nákazy v lidské či zvířecí populaci. Jeho předpokladem je existence tří vzájemně souvisejících p ... Hygiena a epidemiologie | Medicína, nemoci, studium na 1 ... ... . Jeho předpokladem je existence tří vzájemně souvisejících podmínek, kterými Hygiena a epidemiologie, Hygiena obecná a komunální Detail profilu. Sokolovská 155/60, Praha 8. Zdravotní ústav Ústí n. L. - prac. Praha 8. Zobrazit kontakty. Zobrazujeme 1-20 z 177 výsledků ... Materiály pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY