Tichá dohoda

Tichá dohoda - Elia Kazan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elia Kazan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tichá dohoda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tichá dohoda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elia Kazan. Číst Tichá dohoda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reedice slavného románu, který hned při vydání v roce 1967 sklidil velký ohlas u čtenářů i kritiky. Hlavní hrdina Eddie je úspěšný muž středních let, pracuje pro prestižní reklamní agenturu, má skvělé postavení, krásnou manželku z dobré rodiny a luxusní vilu, přesto není spokojený. Když jen o vlásek unikne smrti, přehodnocuje svůj život a snaží se oprostit od kompromisů a stereotypů.Ukázka z textu Ta moje bouračka mi pořád nejde do hlavy.K událostem onoho dne, kdy se mi ta havárie stala, jsem se vracel znovu a znovu a díval jsem se na ně s odstupem let. Probíral jsem se v duchu několika měsíci před krachem, které mi všechno měly vysvětlit. Ale pořád tu zůstává jakási záhada.Hádankou není, proč by se takový úspěšný člověk jako já měl pokusit zabít. Byly tu jisté důvody, proč bych to mohl udělat. Prý jsem sice měl, nač jsem si vzpomněl, ale důvody tu existovaly. Záhada je, jak se to přihodilo.Nevěřím na duchy. Dnes už jsem úplně jiný člověk a žiju naprosto jiným životem, přesto když se ještě dnes zeptám sám sebe, co se vlastně přesně stalo, napadne mi hned nato otázka, která ruka a čí to tak zčistajasna zasáhla a strhla volant mého dvousedadlového triumphu, a přestože se všechny moje síly i vůle vzpíraly, úporně řídila vůz jedním směrem, až mě to přimáčklo z boku na kamion jedoucí plnou rychlostí. Bylo to všechno dílem několika vteřin.


...os Play all Mix - Tichá Dohoda - Večírek osamělých srdcí YouTube Monika Načeva - Udržuj svou ledničku plnou - Duration: 3:55 ... Tichá dohoda - Home | Facebook ... . baggerfuhrer 1,168,144 views Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Tichá dohoda was a Czech alternative rock band, which existed from 1986 to 1999. The band was led by songwriter, guitarist and producer Dan Šustr and lead vocalist Blanka Šrůmová.They were known in the Czech pop music scene of the late 1990s for their outspoken attitudes to sex and drugs. Historie. Skupinu zal ... Tichá dohoda | OSOBNOSTI.cz ... .They were known in the Czech pop music scene of the late 1990s for their outspoken attitudes to sex and drugs. Historie. Skupinu založil v roce 1986 Dan Š...SOUVISEJÍCÍ KNIHY