Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin

Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin - Jana Hrabětová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Hrabětová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Hrabětová. Číst Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí díl reprezentativně vypravené celobarevné knihy nabízí ve dvanáctitematických částech nahlédnutí do kulturních dějin Poděbrad, jednoho z nejkrásnějších měst české republiky. Autorka mapuje lidské osídlení od nejstarších dob až do druhé poloviny 20. století, nevynechává ovšem ani historii spojenou s blízkostí začátků českého státu, poté s králem Jiřím a dalšími vlastníky panství, v nové době se světově známými lázněmi vzniklými na pramenech léčivé minerální vody. Dílo kromě čtivě podaných zajímavých a podrobných textových údajů obsahuje bezmála 500 často unikátních a veřejnosti neznámých obrazových materiálů týkajícíchse postupného vývoje i nedávné minulosti. Čtenáři se na více než 300 stranách setkají mj. s příběhy předních českých panovníků, ale také vědců, umělců a obdivuhodných lidí mnoha profesí, jejichž osudy jsou s Poděbrady nějakým způsobem navždy spojeny.Kniha se může stát vhodným dárkem pro mnoho soukromých, veřejných i podnikatelských příležitostí.


...dy: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin ... Václav Dostal - Wikiwand ... . ... Poděbrady Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Poděbrady Autor: Hrabětová, Jana Nakladatel: Ostrov EAN: 9788086289786 ISBN: 978-80-86289-78-6 Popis: Trávit čas knihou Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Poděbrady: Město mého srdce III. Obr ... Poděbrady : město mého srdce. III., Obrázky z kulturních ... ... .cz najdete knihu Poděbrady: Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kniha: Poděbrady Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin - Jana Hrabětová ... Kniha: Poděbrady Město mého srdce III. Obrázky z kulturních dějin Autor: Jana Hrabětov á. Třetí díl reprezentativně vypravené celobarevné knihy nabíz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY