Univerzita medicínského práva: Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory

Univerzita medicínského práva: Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory - Aleš Buriánek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Buriánek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Univerzita medicínského práva: Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Univerzita medicínského práva: Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Buriánek,. Číst Univerzita medicínského práva: Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha probírá 10 hlavních tematických okruhů právnické problematiky, se kterými se lékaři ve své praxi setkávají. Cílem autorů bylo vytvořit praktickou pomůcku, která by pomohla lékařům a dalším zdravotníkům orientovat se v právních předpisech a správně řešit různé situace s právními aspekty, ke kterým při výkonu zdravotnického povolání nutně dochází. Vedle teoretických informací je text doplněn o příklady z praxe s doporučeným konkrétním postupem. Publikace vznikla na základě projektu Univerzita medicínského práva České lékařské komory, který byl zahájen ve školním roce 2012–2013. Šlo o kombinaci písemného a osobního styku přednášejících s posluchači. Akce získala mezi posluchači mimořádný ohlas, a proto se kolektiv právníků působících v rámci právní kanceláře České lékařské komory rozhodl vydat v upravené podobě a s ohledem na legislativní aktualizaci texty k jednotlivým tématům jako publikaci určenou lékařům a dalším zdravotníkům.


...e "Univerzita medicínského práva -- Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory" doporučujeme také: Medicínské právo Co a jak Mach, Jan Právní tým České lékařské komory - kolektiv autorů knihy ... Univerzita medicínského práva / Nejlevnější knihy ... . GRADA Publishing. Jan Mach, Aleš Buriánek, Dagmar Záleská, Dita Mlynářová, Ivana Kvapilová, Miloš Máca, Daniel Valášek Univerzita medicínského práva. Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Kniha probírá 10 hlavních tematických okruhů právnické problematiky, se kterými se lékaři ve své praxi setkávají. Cílem autorů bylo vytvořit praktickou ... Kniha: Univerzita medicínského práva (Jan Mach a kolektív ... ... . Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Kniha probírá 10 hlavních tematických okruhů právnické problematiky, se kterými se lékaři ve své praxi setkávají. Cílem autorů bylo vytvořit praktickou pomůcku, která by pomohla lékařům a dalším zdravotníkům orientovat se v právních předpisech a správně řešit různé situace s právními aspekty, ke kterým při výkonu zdravotnickéh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY