Karneval trpaslíků

Karneval trpaslíků - Pavel Frýbort | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Frýbort
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Karneval trpaslíků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karneval trpaslíků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Frýbort. Číst Karneval trpaslíků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Románová parodie na předvolební kampaň zavede čtenáře do městečka Smrčí. Volební manažer Kroupa využívá skandální informace, kterými ho zásobuje číšník Vendelín. Ovlivňování veřejného mínění se ale záhy obrátí proti nim a přestanou kontrolovat, komu vlastně pomáhají vyhrát volby. Karneval trpaslíků se odehrává v poklidném podhorském městečku, které je před komunálními volbami zasaženo vlnou skandálů. Na pomoc přijíždívolební manažer Kroupa a v nádražní restauraci najde neocenitelného spojence. Číšník Vendelín ví z hospody o dění ve Smrčí vše. Místní rozhlas a televizi ovládá nejzdatnější obchodnice v městečku, opozici vede pan hoteliér s knihkupcem a trnem v okuje jim herna s nočním klubem naproti kostelu, povolená starostouza vysoký úplatek, nový majitel textilky vytuneloval fabriku a bude propouštět, a přitom vrabci na střeše si štěbetají, že pozemky kolem starého mlýna,kde žije podivín Rabas, skrývají léčivé prameny a bude se tam budovat golfové hřiště.Kroupovi se ve Smrčí zalíbí, chtěl by se tu usadit kvůli paní Naďové, ale plány mu komplikuje předvolební kampaň, kterou přijel zorganizovat. Karneval trpaslíků je napínavý jak ve veřejném dění, tak hlavně v soukromých záležitostech. Kdo vyhraje a komu zůstanou oči pro pláč, kdo se bude smát a kdo bude skřípat zuby, to se čtenáři dozvědí až po volbách.


... trpaslíků se odehrává v podhorském městečku, kam přijede volební manažer z Prahy, aby pomohl starostovi obhájit post na radnici ... Karneval trpaslíků - Pavel Frýbort | Elektronická kniha na ... ... . Informace o poměrech ve Smrčí získává od číšníka Vendelína, který se stane jeho asistentem, ale je tak upovídaný, že se v ospalém městečku začnou dít věci, které nikdo nepamatuje. Karneval trpaslíků se odehrává v poklidném podhorském městečku, které je před komunálními volbami zasaženo vlnou skandálů. Na pomoc přijíždí volební manažer Kroupa a v nádražní restauraci najde neocenitelného spojence. Číšník Vendelín ví z hosp ... Příchod trpaslíků na karneval - Facebook Watch ... . Na pomoc přijíždí volební manažer Kroupa a v nádražní restauraci najde neocenitelného spojence. Číšník Vendelín ví z hospody o dění ve Smrčí vše. Karneval trpaslíků se odehrává v poklidném podhorském městečku, které je před komunálními volbami zasaženo vlnou skandálů. Na pomoc přijíždí volební manažer Kroupa a v nádražní restaurac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY