Úžeh v botanické zahradě a jiné básně

Úžeh v botanické zahradě a jiné básně - Sebastian Reichmann | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sebastian Reichmann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úžeh v botanické zahradě a jiné básně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úžeh v botanické zahradě a jiné básně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sebastian Reichmann. Číst Úžeh v botanické zahradě a jiné básně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebastian Reichmann je Rumun, Francouz, cestovatel, básník. Z Paříže, kde žije se pravidelně vrací do Bukurešti, kde vyrostl. Ve svých básních se umí usmát událostem, jimiž v životě trpěl, jako třeba krádeži své peněženky na pražském autobusovém nádraží. Scény defilující v Sebastianových básních – a plynoucí ze souhry spíš záludných než „zázračných“ okolností- jsou nejčastěji klidné pohromy, šarmantní malichernosti bez příliš fatálních důsledků, jež nevedou k dramatu, pouze vyjevují pošetilou a nemístnou povahu veškeré skutečnosti, z níž místo smyslu zas a zas vyvstává jen jakási nenapravitelná nevinnost – vzdor stáří a tíze její paměti - , aby světu předala svůj pošetilý půvab.


... botanické zahradě a jiné básně Autor: Reichmann, Sebastian Nakladatel: Sdružení Analogonu EAN: 9788090441965 ISBN: 978-80-904419-6-5 Překlad: Král, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 44 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20,3 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Spoločenská poezie | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Úžeh v botanické zahradě a jiné básně - Sebastian Reichmann, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Úžeh v botanické zahradě a jiné básně - Sebastian Reichmann. Kniha: Úžeh v botanické zahradě a jiné básně - Sebastian Reichmann. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena o ... Petr Král | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Kniha: Úžeh v botanické zahradě a jiné básně - Sebastian Reichmann. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bliž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY