Stargirl

Stargirl - Jerry Spinelli | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jerry Spinelli
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stargirl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stargirl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerry Spinelli. Číst Stargirl Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Stargirl září. Tento příběh ve vás rezonuje dlouho poté, co knihu zavřete.“Od chvíle, kdy se na střední škole v ospalém městečku Mica objeví Stargirl, je všechno jinak. Než Leo Borlock zjistí, co se kolem ní děje, uvědomí si, že se zamiloval. Zamilovalo se do ní celé město, ale jeho obdiv nemá dlouhého trvání: Stargirlina všeobjímající láska se brzy obrátí proti ní – a ona zůstává uprostřed davu sama, vyloučená. Leo se ocitá před těžkou volbou: ona, nebo všichni ostatní? Vezmou Stargirl na milost, když se začne chovat „normálně“? A nepřijde tak o to, co na ní bylo nejkrásnější?


...eated by Geoff Johns, Greg Berlanti. With Brec Bassinger, Luke Wilson, Anjelika Washington, Cameron Gellman ... Courtney Whitmore (New Earth) | DC Database | Fandom ... . Teenager Courtney Whitmore joins the Justice Society of America. Based on the character from DC Comics. Courtney Elizabeth Whitmore, known as Stargirl (often called "Stars" or "Star"), is a fictional superhero created by Geoff Johns and Lee Moder who appears in American comic books published by DC Comics.The character's name, appearance, and personality were patterned after Johns' sister Courtney, who died in ... Grace VanderWaal on her 'Stargirl' kiss: 'Of course I was ... ... .The character's name, appearance, and personality were patterned after Johns' sister Courtney, who died in the explosion of TWA Flight 800 in 1996. ... DC's Stargirl, or simply Stargirl, is an American drama web television series created by Geoff Johns that premiered on DC Universe.It is based on the DC Comics superhero of the same name created by Johns and Lee Moder. The series follows high s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY