Já a svět: Zábavná infografika pro děti

Já a svět: Zábavná infografika pro děti - Joana Casalsová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joana Casalsová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Já a svět: Zábavná infografika pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já a svět: Zábavná infografika pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joana Casalsová,. Číst Já a svět: Zábavná infografika pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ahoj! Jmenuji se Eliška a bydlím s rodiči a bráchou Jakubem. Ráda si hraju s kamarády, sportuju a jezdím na výlety. Ale samozřejmě musím taky chodit do školy a dělat domácí úkoly... I z obyčejného příběhu se toho můžete hodně dozvědět. Eliška vypráví o svém životě v České republice, její povídání ale doplňují také barevné a názorné infografiky. Díky nim se malí čtenáři dozví, jak žijí děti jinde na světě, a budou se s nimi moci srovnat. Zároveň se nenásilnou, hravou formou naučí číst grafy a diagramy.


...: Já a svět - Zábavná infografika pro děti ... Recenze knih pro děti a mládež | Klub knihomolů ... . Autor: Mireia Trius. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-264-2661-5. EAN: 9788026426615. Objednací kód: NA360350 Já a svět Mireia Trius. Zábavná infografika pro děti. Ahoj! Jmenuji se Eliška a bydlím s rodiči a bráchou Jakubem. Ráda si hraju s kamarády, sportuju a jezdím na výlety. Ale samozřejmě musím taky chodit do školy ... Já a svět - Trius Mireia od 211 Kč - Heureka.cz ... . Ale samozřejmě musím taky chodit do školy a dělat domácí úkoly... Já a svět Zábavná infografika pro děti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY