Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem

Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem - Lubin Kostelka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lubin Kostelka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubin Kostelka. Číst Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přestože najdete v této knize téměř dvě stě receptů, není to kuchařka v pravém slova smyslu. Více než cokoli jiného je mým skromným životaběhem a vzpomínkou na moje herecká léta, během nichž jsem se potkával se vzácnými lidmi, jako byli třeba Jan Werich, Nataša Gollová, Rudla Hrušínský, Franta Filipovský, Stella Zázvorková a především Ládin. Láďa, Ládíček, Láďušenka... ivančický bouřlivák Vláďa Menšík byl mým životním osudem. Bezmála čtyřicet let jsme spoluprožili: hráli, zpívali, radovali se, a samozřejmě také pili, vařili a jedli. Vtěsnat celý život či přátelství do jedné knihy je nemožné, ba vyloučené. Ale to nejhezčí z něj zde najdete. Věřím, že Vás vzpomínka na Ládika Menšíka zahřeje u srdce stejně tak jako mne.


...hospodách s Vláďou Menšíkem - Kostelka, L ... Prazska-muzea-1918-2018muzeum-bedricha-smetany-narodni ... ... .| Modrovous.cz - bazar knih. Veškeré knihy skladem. Expedice do 24 hodin, osobní odběr v Praze 10. Nakupuj Online. Nejlepší ceny. Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem Autor: Kostelka, Lubin Nakladatel: Malý princ EAN: 9788087754320 ISBN: 978-80-87754-32- Popis: 1× kniha, vázaná, 270 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Nejen v hospodách s Vláďou Men ... Lubomír Kostelka životopis | Databáze knih ... . vydání) Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem Kostelka Lubin. Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem. Kostelka Lubin. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Přestože najdete v této knize téměř dvě stě receptů, není to kuchařka v pravém slova smyslu. Více než cokoli ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY