Tajemný kufr pana Benjamina

Tajemný kufr pana Benjamina - Pei-Yu Chang | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pei-Yu Chang
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemný kufr pana Benjamina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemný kufr pana Benjamina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pei-Yu Chang. Číst Tajemný kufr pana Benjamina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejdůležitější příběh, který si mladý čtenář může přečíst.Pan Benjamin je filozof, který přišel na spoustu neobyčejných myšlenek. Ale jednoho dne byl donucen uprchnout ze svého domova a na svoji cestu si vzal těžký kufr. Nikdo neví, co v něm je… Každý čtenář, malý i velký, bude žasnout nad unikátním výtvarným zpracováním knížky od autorky Pei-Yu Changové, které doprovází nadčasově zpracovaný příběh o dramatickém osudu několika lidí, jejichž životy by neměly zůstat zapomenuty. Podle pravdivého příběhu o Walteru Benjaminovi.


... kufr pana Benjamina Pei-Yu Chang. 5,0 ( 1) Nejdůležitější příběh, který si mladý čtenář může přečíst ... Tajemný kufr pana Benjamina — Academia ... . Pan Benjamin je filozof, který přišel na spoustu neobyčejných myšlenek. Ale jednoho dne byl donucen uprchnout ze svého domova a na svoji cestu si vzal těžký kufr. Nikdo neví, co v něm je… Tajemný kufr pana Benjamina Autor: Chang, Pei-Yu Nakladatel: Albatros EAN: 9788000056012 ISBN: 978-80-00-05601-2 Originál: Der geheimnisvolle Koffer von Hern Benjmain Překlad: Cohorna, Lukáš Ilustrace: Chang, Pei-Yu Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 24,5 × 31 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Tajemný kufr pana Benjamina (3-6) - Pan Benjamin je filozof, který přišel na spoustu neobyčejn ... Tajemný kufr pana Benjamina | Albatrosmedia.sk ... . vydání) Tajemný kufr pana Benjamina (3-6) - Pan Benjamin je filozof, který přišel na spoustu neobyčejn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY