Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně: 485 receptů

Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně: 485 receptů - Antonín Fňašek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Fňašek,
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně: 485 receptů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně: 485 receptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Fňašek,. Číst Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně: 485 receptů Online je nyní tak snadné!

POPIS


485 receptů pro diabetiky a pro všechny ty, kteří se chtějí stravovat zdravě, ale chutně. Výpočtové pravítko nutričních hodnot. Zpracovává přehledným způsobem nejnovější zásady stravování pro diabetiky, ale především pro všechny, kterým záleží na racionálním způsobu stravování. Součástí všech receptů jsou, mimo použitých surovin a popisu zpracování, i přepočty živin a potravin, včetně kalorických hodnot. Každý si tak může upravit jídelníček podle svých aktuálních potřeb, včetně nastavení léčby diabetu.


...eceptů pro diabetiky a pro všechny ty, kteří se chtějí stravovat zdravě, ale chutně ... Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně 4. - Vladimíra ... ... . Výpočtové pravítko nutričních hodnot. Zpracovává přehledným způsobem nejnovější zásady stravování pro diabetiky, ale především pro všechny, kterým záleží na racionálním způsobu stravování. Nabídky na Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně.Informace, ... Kniha Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně - 485 receptů ... ... . Nalezené produkty odpovídají dotazu Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně.Informace, hodnocení a komentáře k Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Kuchařka pro diabetiky a nejen ... Kuchařka schválená Svazem diabetiků ČR. 485 receptů pro diabetiky a pro všechny ty, kteří se chtějí stravovat zdravě, ale chutně. Součástí všech receptů jsou, mimo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY