Francesca

Francesca - Beatrice Small | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Beatrice Small
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Francesca.pdf


Chcete si knihu přečíst?Francesca ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beatrice Small. Číst Francesca Online je nyní tak snadné!

POPIS


V druhém díle cyklu Dcery obchodníka s hedvábím se vracíme do renesanční Florencie. Sotva se uklidnily dramatické události kolem Bianky Pietro d’Angelo, která uprchla z manželství s opilcem a sadistou, aby po jeho násilné smrti nalezla štěstí po boku osmanského prince Amira, už je tu další dcera na vdávání, Biančina mladší sestra Francesca, krásná a svéhlavá. Sám Lorenzo di Medici by ji rád viděl po boku mladého vládce zámožného vévodství Terrano Boscoso; jenže i když je vévoda Raffaelo pohledný, zábavný a příjemný, Francesca se nechce vdát za muže, který ji nemiluje a jehož ona sama nezbožňuje nade všechno na světě. Je ochotna uprchnout do lesů a skrývat se, aby dosáhla svého. Získá si nakonec Raffaelo její srdce? Nebo florentská kráska navždy spojí svůj život s oslnivým a tajemným lovčím Carlem? Jak obstojí malé severoitalské vévodství v boji proti intrikám, pomstychtivosti a zášti zhrzené ženy?


...ncescas curated collection of boutique clothing, dresses, sweaters, jewelry, shoes, & unique gifts! FREE shipping on orders $50 or more ... Francesca and Leah - YouTube ... . 4.5m Followers, 189 Following, 683 Posts - See Instagram photos and videos from TOO HOT TO HANDLE (@francescafarago) The name Francesca is a girl's name of Italian origin meaning "from France or free man". Francesca is a lighter and much more feminine choice than the classic Frances, and one that is increasingly popular with upscale parents. Francesca made an appearance in Dante's Inferno and then, centuries later, in the best-selling novel The Bridges of ... Francesca is ... FrancescaBattistelli - YouTube ... . Francesca made an appearance in Dante's Inferno and then, centuries later, in the best-selling novel The Bridges of ... Francesca is an Italian female given name, derived from the Latin male name Franciscus meaning 'the Frenchman' It is widely used in ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY