Láska na první steh - šití není žádná věda

Láska na první steh - šití není žádná věda - Tilly Walnesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tilly Walnesová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska na první steh - šití není žádná věda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska na první steh - šití není žádná věda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tilly Walnesová. Číst Láska na první steh - šití není žádná věda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šití není žádná věda a nejlepší způsob, jak se to naučit, je hned začít. Třeba i s pomocí této knihy. Každá kapitola se zabývá jedním projektem – od jednoduchého šátku, přes složitější pyžamo, sukni, halenku až po náročné šaty. Jednotlivé postupy jsou srozumitelně popsány krok za krokem pomocí názorných fotografií, ale také od techniky k technice, od absolutních začátků, jako je navlékání nitě do šicího stroje, až po kompletní ušití oděvu. Doplňkem knihy jsou papírové střihy k jednotlivým modelům, každý z nich v různých velikostech a s možností různých délek. Staňte se sebevědomou švadlenkou, která si zvládne zaplnit skříň krásnou, vlastnoručně ušitou garderobou, kterou bude s radostí nosit! Zažijte radost ze šití! Není nic lepšího, než si šaty vymyslet a pak sledovat, jak se váš sen mění ve skutečnost.


...ití není žádná věda a nejlepší způsob, jak se to naučit, je hned začít ... Jak usit halenku ze satku levně | Blesk zboží ... . Třeba i s pomocí této knihy. Každá kapitola se zabývá jedním projektem - od jednoduchého šátku, přes složitější pyžamo, sukni, halenku až po náročné šaty. Jmenuje se Láska na první steh a napsala ji Tilly Walnesová, autorka blogu Tilly and the Buttons. Kniha má podtitul "šití není žádná věda" a je obrazovou učebnicí šití pro úplné začátečníky - začíná navlékáním nitě do stroje a končí vlastnoručně ušitými šaty. Láska na první steh - šití není žádná věda; akce. Láska na první steh ... Láska na první steh - šití není žádná věda - Tilly ... ... . Láska na první steh - šití není žádná věda; akce. Láska na první steh - šití není žádná věda. Listovat. Staňte se sebevědomou švadlenkou. S touto knihou to zvládnete! Obsahuje šicí postupy krok za krokem, názorné fotografie i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY